Frezavimas/graviravimas CNC staklėmis

Frezavimas/graviravimas CNC staklėmis

Viena funkcionaliausiai veikiančių paslaugų, suteikianti nemažas galimybes – tai frezavimas. Frezavimu vadinamas sudėtingų formų išpjovimas staklėmis, kai pagal brėžinius yra pasiekiamas aukščiausias tikslumo lygis bei sudėtingiausios ne tik 2D, bet ir 3D formos. Šiandien frezavimo paslaugomis naudojasi įvairios įmonės bei individualūs žmonės, kurie siekia tikslumo bei išskirtinio dizaino.

Dažniausias žmonių užduodamas klausimas: „Iš kokių medžiagų galima išpjauti norimas formas, naudojant frezavimo techniką?“

 Atsakymas dažniausiai kiekvieną maloniai nustebina, mat frezavimo paslaugos yra atliekamos ant įvairiausios tekstūros medžiagų – medžio, aliumininio, organinio stiklo, polikarbonato ir net PVC plastiko medžiagos. Pasirinkimas išties nemenkas.

Vienas didžiausių privalumų tai, kad frezavimas suteikia išties aukštą tikslumo lygį, priešingai nei dirbant rankomis ir kuriant tokias sudėtingas formas kaip 3D, galima išvengti net milimetrų dydžio paklaidos. Frezavimą renkasi pedantiško tikslumo siekiantys žmonės. Dažniausiai frezavimo paslaugos aktualios yra kuriant reklaminę medžiagą bei interjero detales – puošybos elementus, netradicinius baldus ar kitas detales. Reklaminė medžiaga, tokia kaip parduotuvių iškabos, reikalauja ypatingo tikslumo, nes net centimetro paklaida gali pakeisti jūsų įmonės logotipą ir stilių, o tai tolygu jūsų paties vardo pakeitimui, kas nėra normalu ir priimtina. Interjere frezavimo technika leidžia sukurti netradicinius, prabangiai atrodančius baldus ir detales. Namuose esantys 3D baldai, kaip tarkim įvairių netradicinių formų šviestuvai, stovai ar sienos gali giliai įsirėžti į atmintį jūsų svečiams bei padaryti įspūdį net didžiausiems kritikams.

Aliuminio frezavimo paslaugos dažniausiai teikiamos gamybos tikslams, kai reikia sukurti netradicinę formą liejimo darbams, tuo tarpu medienos frezavimu dažniausiai naudojasi interjero dizaineriai bei individualūs žmonės, norėdami sukurti išskirtinį namų ar biuro patalpų įvaizdį. Organinis stiklas dažniausiai naudojamas reklaminiams tikslams, o polikarbonatas populiarus ne tik reklaminiais tikslais, tačiau ir kuriant medicinos paskirčių detales, buities apyvokos daiktus ar statybinės paskirties lakštus. PVC plastikas ypatingai populiari ir patraukliai atrodanti medžiaga kuriant reklaminius stendus, įvairias tūrines raides ar iškabas bei logotipus.

Staklių parametrai:
FlexiCAM staklių stalo darbiniai matmenys, 3080 x 2200mm

MaxiCAM staklių darbiniai matmenys, 3100 x 1560 mm
x-ašis 2200/1560 mm, y-ašis 3080/3100 mm, z-ašis 240/200 mm

Pagal pateiktus brėžinius, apdirbame įvairiausias medžiagas – plastikus: PP, PEHD, PVC, PLEX, PS, putplastį, organinį stiklą, medieną, metalus.

Kadangi naudojama technologija leidžia apdirbti praktiškai visas plokštines medžiagas, todėl galima gaminti reklaminius stendus, baldus, interjero detales bei kitus nestandartinius gaminius.