Pjovimas lazeriu

Pjovimas lazeriu

Pjovimas lazeriu – tai pažangi įvairių medžiagų pjaustymo technologija, nereikalaujanti papildomo apdirbimo. Pagal brėžinį, lazerio pagalba galima itin kruopščiai, greitai ir tiksliai išpjaustyti įvairias formas. Ši technologija turi plačias galimybes ir naudojant skirtingo galingumo spindulius, leidžia įgyvendinti įvairiausias idėjas.

Medienos pjovimas lazeriu

Labiausiai pjaustymui lazeriu tinka lapuočių mediena, bešakė fanera, MDF bei MPP. Pjaustomos detalės gali būti įvairaus sudėtingumo, smulkumo, galima išgauti gražius raštus, elemento reljefas gali būti ir didelis. Geriausiai tam tinka 3-4 mm storio beržo fanera (be šakų), iš kurios gaminami suvenyrai, maketai, modeliai, žaislai ir kiti produktai. Pjaustome ir labai plonus medžio plaušo lakštus bei balzą, skirtą aviaciniams modeliams. Pjovimo kraštai gaunami lygūs ir tamsūs.  

Popieriaus pjovimas lazeriu

Lazerinis pjūvis popieriuje / kartone atveria neribotas galimybes fantazijai. Juo galima išpjauti itin smulkius maketus, raides, logotipus greitai ir kokybiškai. Kontūras išgaunamas lygus ir minimaliai paveiktas termiškai. Idealiai tinka atvirutėms, kortelėms, vestuviniams ir ne tik pakvietimams.

Plastiko pjovimas lazeriu

Lazeriu pjaustome plastikus, kurie savo sudėtyje neturi PVC. (Polivinilchloridas – paplitęs plastikas. Iš jo dažnai gamina pastatų ir automobilių vidinės apdailos detales, vamzdžius, elektros laidų izoliuojančias dangas ir t. t.). Plastiko pjovimas lazeriu puikus sprendimas kas ieško prabangiai atrodančio produkto, kuris būtų ilgaamžis. Rowmark plastikas plačiai naudojama medžiaga reklamos gamyboje ir puikiai tinka tiek lazeriniam pjovimui tiek ir graviravimui (plastikas naudojamas lauko ir vidaus informacinėms lentelėms, reklaminėms iškaboms ir įvairiausiems kitiems produktams gaminti). Lazeriu pjaustant šį plastiką, pjūvis išlieka skaidrus, tikslus, būtent dėl to įmanomas bet kokio sudėtingumo ornamento išpjovimas. Medžiagos storis 1,5 mm. Jeigu reikalingas storesnis elementas, puikus sprendimas būtų organinio stiklo arba akrilo pjovimas.

Audinių pjovimas lazeriu

Lazeris gali pjauti įvairius audinius, tokius kaip: medvilnė, sintetinė vilna, veltinis, šilkas, flisas, šifonas ir pan. Naturalių audinių pjovimas reikalauja papildomo kraštelių apdirbimo, nes krašteliai neapsilydo ir gali pradėti irti, priešingai nei pjaustant sintetinius audinius, kurių kraštai pjaustant apsilydo ir nereikalauja papildomo apdirbimo.

Odos pjovimas lazeriu

Lazeris pjauna ploną, įvairią odą – tiek naturalią, tiek įvairią dirbtinę. Pjaunant naturalią odą, vietos kur buvo pjauta gali būti suodinos, tepti ar skleisti degėsių kvapą.

Trafaretų pjovimas lazeriu

Iš lankstaus plono plastiko, faneros, kartono lazeris gali išpjauti pageidaujamą trafaretą.

Lipdukų pjovimas lazeriu

 • Įvairių automobiliams ir transportui skirtų lipdukų lazerinis pjaustymas (bei automobilio apklijavimas)
 • Plastikinių lipdukų lazerinis pjaustymas
 • Pramoninėm reikmėm skirtų lipdukų lazerinis pjaustymas
 • Informacinių lipdukų lazerinis pjaustymas
 • Biuro reikmėm skirtų lipdukų lazerinis pjaustymas
 • Metalizuotų lipdukų lazerinis pjaustymas
 • Reklaminių lipdukų lazerinis pjaustymas
 • Sportinių apdovanojimų lipdukų lazerinis pjaustymas
 • Dovanoms skirtų lipdukų lazerinis pjaustymas

  Kaina priklauso nuo:
 • Lazeriu pjaunamo ploto;
 • Lazeriu pjaunamų objektų kiekio;
 • Lazeriu pjaunamos medžiagos fizikinių savybių, sandaros;
 • Maketo smulkumo;
 • Paslaugų įvykdymo trukmės.